27 júl/ So20:00

Tolstoys local_activity
Kúpiť vstupenku

koncert


V útrobách búrlivého Berlína žije skupina známa ako Tolstoys, ktorej korene siahajú od Slovenska cez Nemecko až do ďalekého Nového Zélandu. V apríli predstavia svoj najnovší album "No Limit To Love"; mystickú tapisériu utkanú zéterických vlákien čarovného slovanského trip-hopu a prastarých harmónií hippiepsychedélie. Ich live show je úprimná a zároveň tajomná, divoká, ale zraniteľná, plná ľudského tepla, sexy rytmov, starých kúziel a novej radosti.

Dovoľte im zapáliť oheň vo vašej duši a vziať vás na nezabudnuteľné dobrodružstvo, kde láska nepozná hranice a srdce nachádza útechu v ríši piesní.

Od víťazstva v kategórii Debut roka na RHA 2017 odohrali Tolstoys viac ako 200 živýchvystúpení. Medzi ne patrili Eurosonic, BUSH, MENT, ale aj veľké domáce festivaly (Pohoda, Grape, Colours of Ostrava). Absolvovali turné po Slovensku, Česku a Nemecku,predskakovali Tomovi Odellovi, Lole Marsh a Easy Life. Ich frontmanka Ela Tolstova bolavybraná do Forbes 30 pod 30 a po vydaní ich 2. albumu Mirror Me, ktorý bol nominovanýna album roka 2022, sa objavili na najväčšom billboarde na Times Square v New Yorku.

/zdroj photo: archív Tolstoys/

Tolstoys

Ďakujeme za podporu

EEA_grants kcklastor rtvs fpu aktivna-komunita rtvs